Rypiniacy zrobią zakupy w DINO ?


Dodany: 10:36:56 21.02.2014 1332Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że przed świętami Wielkanocnymi rypiniacy będą mogli zrobić zakupy w sklepie marki DINO. Z komunikatu jaki otrzymaliśmy od rzecznika sieci DINO, wynika, że pojawią się nowe miejsca pracy.:

„Na obecnym etapie inwestycji z przyjemnością możemy poinformować o nowych miejscach pracy dla mieszkańców powiatu rypińskiego i trwającej rekrutacji na stanowiska: Kierownik Marketu, Zastępca Kierownika Marketu oraz Kasjer-Sprzedawca.Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na podobnych stanowiskach. Dla osób pełniących funkcje kierownicze kluczowa jest znajomość obsługi komputera oraz umiejętności zarządcze. Oferujemy motywujące wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Niestety nie uzyskaliśmy konkretnej odpowiedzi w którym miejscu w Rypinie taki sklep zostanie ulokowany.

Czy sklep zostanie otworzony w nowo wybudowanym budynku na ul. Warszawskiej ?

Na stronie sieci DINO przeczytaliśmy, że poszukują do wynajęcia sal o powierzchni sprzedaży min. 250 m2, jednakże średnia powierzchnia sklepów wynosi około 400 m2. Wszystko, więc wskazuje na to, że w nowo wybudowanym budynku przy ul. Warszawskiej sieć DINO ulokuje swój sklep.

Jak widać na zdjęciach budynek ma bardzo dużą powierzchnię, więc może na parterze sieć

DINO, a na piętrze PEPCO, ROSSMANN lub może inna sieć?

DINO jest siecią sklepów spożywczo-przemysłowych z przeważającym polskim kapitałem, działającym na terenie Polski od 1999. Pierwsze markety powstały na terenie województwa wielkopolskiego. Sieć w ostatnich latach dynamicznie się rozwija, obecnie ma ponad 300 sklepów.

 

Czy rok 2014 będzie przełomowym w rypińskim handlu ?

Do tematu wrócimy.

 


Galeria zdjęć:


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: