Puchar Wójta zdobyty!

Dodany: 16:24:29 13.06.2018 1486

W piątkowy wieczór 8 czerwca 2018 r. na kompleksie boisk sportowych w Ostrowitem odbył się turniej w piłce nożnej o puchar Wójta Gminy Brzuze. Do rozgrywek stanęło osiem drużyn z terenu gminy i gmin sąsiednich: Mito Spedycja, Błękitni Rypin, Coco Jambo, Team White, KS Ubojnia, Gang Ignatów, Abstynenci i Sokół. Zawodnicy Błękitnych wykazali się najlepszymi umiejętnościami piłkarskimi i otrzymali tytuł zwycięzcy zawodów oraz puchar z rąk wójta Jana Koprowskiego. Tytuł wicemistrza przypadł zespołowi Abstynentów, a po zaciętej walce piłkarze Mito Spedycja wywalczyli trzecie miejsce z Team White z Trąbina. Turniej został zorganizowany przez Gminny Klub Sportowy Pojezierze Brzuze we współpracy z Gminą Brzuze oraz dzięki pomocy organizacyjnej nauczycieli i wolontariuszy.

źródło: Gmina Brzuze